KARIERA

AKTUALNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA:

Kierowca C+E

Operator żurawia samojezdnego

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Asystent Działu Serwisu

zakres obowiązków
  • wsparcie Kierownika Działu w organizacji pracy serwisu: konserwacje żurawi, usterki, awarie, obecność konserwatorów przy badaniach UDT,

  • komunikacja telefoniczna i mailowa z podwykonawcami oraz klientami,

  • ustalanie harmonogramów prac,

  • koordynacja czasu pracy podwykonawców,

  • współpraca z działem handlowym,

  • wprowadzanie bieżących informacji/danych i dokumentów elektronicznych z działań operacyjnych do systemów informatycznych,

  • bieżące wsparcie administracyjno-biurowe działu serwisu i montaży,

  • współpraca z działem księgowym oraz specjalistą ds. rozliczania kontraktów w zakresie rozliczania prac podwykonawców,

  • udział w planowaniu prac montażowych.

wymagania
  • komunikatywność,

  • znajomość programów MS Office umożliwiająca swobodną pracę,

  • dobra organizacja własnego czasu,

  • samodzielność,

  • asertywność.

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne średnie/wyższe, bądź w trakcie studiów o kierunku technicznym,

  • znajomość języka angielskiego.

Nasza oferta
  • umowa o pracę

  • pełny etat
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • parking dla pracowników

Serwisant żurawi wieżowych

Pomocnik serwisanta żurawi wieżowych

Konstruktor / Projektant

  • Projektowanie elementów konstrukcyjnych żurawi wieżowych, innych elementów związanych z realizacją Projektu,

  • Projektowanie posadowienia, fundamentu dla żurawi,

  • Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Realizowanie zadań w oparciu o harmonogram Projektu,

  • Opracowywanie raportów z obliczeń oraz opisów technicznych,

  • Inwentaryzacja projektowa pod kątem przygotowania dokumentacji naprawy/modernizacji żurawi wieżowych,

  • Wykonanie projektu naprawy/modernizacji żurawi wieżowych, uzgodnienia z UDT,

  • Przygotowanie dokumentacji pod UDT,

  • Udział w spotkaniach projektowych,

  • Wsparcie działu handlowego,

  • Uzgodnienia techniczno-projektowe z producentami urządzeń,

  • Dzielenie się wiedzą z innymi osobami w zespole,

  • Wykonywanie rysunków złożeniowych i szczegółowych,

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań,

  • Realizacja bieżących zadań związanych z działalnością spółki.

wymagania
  • Dobra znajomość oprogramowania CAD.

  • Praktyczna znajomość norm budowlanych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie.

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole.

  • Samodzielność.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Kontakt w sprawie pracy:

Kilka słów o nas

SIĘGAMY najWYŻEJ

Firma Corleonis od ponad 23 lat działa na rynku żurawi wieżowych. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych.

Przedmiotem działalności naszej firmy oprócz żurawi wieżowych są również żurawie samojezdne, dźwigi budowlane (windy) oraz transport krajowy.

Aktualnie posiadamy:

  • 146 żurawi wieżowych rozmieszczonych na terenie Polski, UE i w krajach skandynawskich,
  • 6 żurawi samojezdnych w klasie od 80 do 250 ton,
  • 19 dźwigów budowlanych (windy),
  • 3 zestawy transportowe,
  • Kosze do transportu ludzi,
  • Wyposażenie dodatkowe: zawiesia, radiotelefony, rozdzielnie, trawersy – szeroki zakres osprzętu do wszystkich typów żurawi wieżowych i samojezdnych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEREX na terenie Polski.