WINDY BUDOWLANE

wYNAJEM | SERWIS | SPRZEDAŻ

R

Kompleksowa obsługa

Dobierzemy, zamontujemy i obsłużymy sprzęt, który przyspieszy pracę na Twojej budowie.

*

Prędkość do 100m/min

Jako jedyni w Europie kontynentalnej mamy w ofercie tak duże i szybkie windy.

Nowy sprzęt

Najstarsza nasza winda jest wyprodukowana w 2019r. Flota ciągle się powiększa.

Windy budowlane

Rozwiązanie, które przyspieszy prace na Twojej budowie.

 • Oszczędność czasu
  Jako jedyni w Europie kontynentalnej mamy w ofercie duże, a jednocześnie szybkie windy towarowo-osobowe, które pokonują do 100m/min.
 • Zwiększone bezpieczeństwo
  Korzystanie z wind budowlanych pozwala ograniczyć niebezpieczeństwo kontuzji związanych z wnoszeniem materiałów schodami, wchodzeniem i schodzeniem po drabinach.
 • Tańsza alternatywa żurawi
  Dysponujemy windami budowlanymi klasy 650 II XL 27/29, których kabina jest w stanie pomieścić (i wwieźć) całe elementy fasady i większość materiałów budowlanych. 

Nasi pracownicy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia do pracy na Twojej budowie.

Sprawdzamy i serwisujemy nasze windy budowlane przed wynajmem. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt będzie niezawodny.

Wybierając nasze windy przyspieszasz prace i zwiększasz bezpieczeństwo na Twojej budowie.

Od 2014 roku jesteśmy dystrybutorem wind budowlanych szwedzkiej firmy Alimak.

Prowadzimy sprzedaż nowego i używanego sprzętu oraz części zamiennych.

Kilka słów o nas

SIĘGAMY najWYŻEJ

Od ponad 22 lat działamy na rynku żurawi wieżowych, zajmujemy się świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych oraz projektowaniem.

Przedmiotem działalności naszej firmy oprócz żurawi wieżowych są również żurawie samojezdne, dźwigi budowlane (windy) oraz transport krajowy.

Aktualnie posiadamy:

 • 146 żurawi wieżowych rozmieszczonych na terenie Polski, UE i w krajach skandynawskich,
 • 6 żurawi samojezdnych w klasie od 80 do 250 ton,
 • 19 dźwigów budowlanych (windy),
 • 3 zestawy transportowe,
 • Kosze do transportu ludzi,
 • Wyposażenie dodatkowe: zawiesia, radiotelefony, rozdzielnie, trawersy – szeroki zakres osprzętu do wszystkich typów żurawi wieżowych i samojezdnych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEREX na terenie Polski.

Jesteś zainteresowany wynajmem, zakupem lub serwisem wind?

Skontaktuj się z nami

Artur Machnik

Kierownik Działu Handlowego

Dane rejestrowe

CORLEONIS S.A.

Kazimierska 150
84-230 Rumia

b

NIP: 588-215-80-64
REGON: 220155011
KRS: 0000957206
BDO: 000491101

Sekretariat

Email do biura

info@corleonis.pl

Faktury prosimy przesyłać na adres:

faktury@corleonis.pl

Telefon kontaktowy

+48 58 679 40 76

Biuro Rumia
ul. Kazimierska 150

84-230 Rumia
(dojazd od ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego)

Biuro Warszawa

ul. Odlewnicza 5
03-231 Warszawa

Formularz kontaktowy

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez www.corleonis.pl, zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE L nr. 119, str.1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U 2002 nr 144 poz.1204 ze zm)

  Obsługa operatorska

   

  Nasza firma świadczy PROFESJONALNE usługi obsługi operatorskiej żurawi wieżowych wszystkich typów na terenie kraju i UE. Każdy operator przed przystąpieniem do pracy przechodzi SZCZEGÓŁOWĄ WERYFIKACJĘ umiejętności oraz dodatkowe szkolenie stanowiskowe z obsługi żurawia oraz szkolenie BHP. Nasi operatorzy są gwarancją WYSOKIEJ JAKOŚCI PRACY oraz bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

  Bezpieczeństwo na budowie jest dla nas najważniejsze, dlatego klientom Corleonis oferujemy rozwiązania sprawdzone, gwarantujące wysoką jakość oraz profesjonalizm. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi operatorskiej żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i dźwigów budowlanych (wind), możemy zaproponować swoje usługi. Umiejętności naszego zespołu przed rozpoczęciem współpracy zostają poddane dokładnej weryfikacji. Liczne szkolenia i testy pomagają wyeliminować jakiekolwiek ryzyko niepowodzeń na placu budowy. Nie bez znaczenia pozostaje też zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków przez ekipę operatorów dźwigu wieżowego i innych, dzięki czemu mamy pewność, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie.

  Profesjonalna obsługa żurawia wieżowego

  Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno profesjonalny sprzęt, jak i fachowców, dzięki którym wszelkie działania na budowie będą przeprowadzane zgodnie z zasadami BHP. Możliwość skorzystania z usług profesjonalnej obsługi żurawia wieżowego to ułatwienie dla wielu inwestorów. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i najbardziej skomplikowanych realizacji. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy cenią rzetelność i uczciwość. Jesteśmy przekonani, że bogate wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowani operatorzy żurawi wieżowych spełnią Państwa oczekiwania co do współpracy z naszą firmą. Ofertę obsługi operatorskiej można skonsultować z naszymi doradcami.

  Profesjonalny operator żurawia samojezdnego

  W Corleonis doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bezpieczeństwo każdej budowy mogą zagwarantować dwie kwestie – najwyższej jakości sprzęt oraz odpowiedzialni, dobrze wykwalifikowani specjaliści. Decydując się na usługi naszej firmy, otrzymujesz jednocześnie gwarancję obsługi najlepszego, profesjonalnego operatora żurawia samojezdnego, który doskonale poradzi sobie z jego obsługą. Operator żurawia samojezdnego posiada szereg niezbędnych uprawnień pozwalających na kierowanie pojazdem. Przeszedł on wysokiej jakości szkolenia i kursy pozwalające mu prawidłowo manewrować maszyną. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko nieszczęśliwych wypadków na swojej budowie. Z racji, że operator żurawia wieżowego pracuje w wymagających warunkach, takich jak duże wysokości, i na co dzień napotyka szereg czynników generujących ryzyko wypadków, w naszym zespole zatrudnienie znajdują tylko doświadczone osoby, świadome podejmowanego przez siebie trudu. To bardzo ważne, aby profesjonalny operator żurawia wieżowego wiedział, jakie zagrożenia niesie za sobą obsługa żurawia i jego prowadzenie – dzięki temu dba on o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób. Dobry operator żurawia samojezdnego potrafi także kontrolować pracę maszyny i dokonywać drobnych napraw, podczas gdy maszynie przytrafi się usterka. Reaguje więc na bieżąco. Operator żurawia wieżowego pomoże Ci na placu budowy, na placach składowych np. drewna lub innych wysokogabarytowych produktów przemysłowych. Nie zwlekaj – nawiąż współpracę z najlepszymi pracownikami w branży.