Obsługa operatorska

Obsługa operatorska

 

Nasza firma świadczy PROFESJONALNE usługi obsługi operatorskiej żurawi wieżowych wszystkich typów na terenie kraju i UE. Każdy operator przed przystąpieniem do pracy przechodzi SZCZEGÓŁOWĄ WERYFIKACJĘ umiejętności oraz dodatkowe szkolenie stanowiskowe z obsługi żurawia oraz szkolenie BHP. Nasi operatorzy są gwarancją WYSOKIEJ JAKOŚCI PRACY oraz bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo na budowie jest dla nas najważniejsze, dlatego klientom Corleonis oferujemy rozwiązania sprawdzone, gwarantujące wysoką jakość oraz profesjonalizm. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi operatorskiej żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i dźwigów budowlanych (wind), możemy zaproponować swoje usługi. Umiejętności naszego zespołu przed rozpoczęciem współpracy zostają poddane dokładnej weryfikacji. Liczne szkolenia i testy pomagają wyeliminować jakiekolwiek ryzyko niepowodzeń na placu budowy. Nie bez znaczenia pozostaje też zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków przez ekipę operatorów dźwigu wieżowego i innych, dzięki czemu mamy pewność, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie.

Profesjonalna obsługa żurawia wieżowego

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno profesjonalny sprzęt, jak i fachowców, dzięki którym wszelkie działania na budowie będą przeprowadzane zgodnie z zasadami BHP. Możliwość skorzystania z usług profesjonalnej obsługi żurawia wieżowego to ułatwienie dla wielu inwestorów. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i najbardziej skomplikowanych realizacji. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy cenią rzetelność i uczciwość. Jesteśmy przekonani, że bogate wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowani operatorzy żurawi wieżowych spełnią Państwa oczekiwania co do współpracy z naszą firmą. Ofertę obsługi operatorskiej można skonsultować z naszymi doradcami.

Profesjonalny operator żurawia samojezdnego

W Corleonis doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bezpieczeństwo każdej budowy mogą zagwarantować dwie kwestie – najwyższej jakości sprzęt oraz odpowiedzialni, dobrze wykwalifikowani specjaliści. Decydując się na usługi naszej firmy, otrzymujesz jednocześnie gwarancję obsługi najlepszego, profesjonalnego operatora żurawia samojezdnego, który doskonale poradzi sobie z jego obsługą. Operator żurawia samojezdnego posiada szereg niezbędnych uprawnień pozwalających na kierowanie pojazdem. Przeszedł on wysokiej jakości szkolenia i kursy pozwalające mu prawidłowo manewrować maszyną. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko nieszczęśliwych wypadków na swojej budowie. Z racji, że operator żurawia wieżowego pracuje w wymagających warunkach, takich jak duże wysokości, i na co dzień napotyka szereg czynników generujących ryzyko wypadków, w naszym zespole zatrudnienie znajdują tylko doświadczone osoby, świadome podejmowanego przez siebie trudu. To bardzo ważne, aby profesjonalny operator żurawia wieżowego wiedział, jakie zagrożenia niesie za sobą obsługa żurawia i jego prowadzenie – dzięki temu dba on o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób. Dobry operator żurawia samojezdnego potrafi także kontrolować pracę maszyny i dokonywać drobnych napraw, podczas gdy maszynie przytrafi się usterka. Reaguje więc na bieżąco. Operator żurawia wieżowego pomoże Ci na placu budowy, na placach składowych np. drewna lub innych wysokogabarytowych produktów przemysłowych. Nie zwlekaj – nawiąż współpracę z najlepszymi pracownikami w branży.

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Piotr Grzymała

Dział Obsługi Operatorskiej 

+48 515-284-050

p.grzymala@corleonis.pl