Szukasz pracowników do obsługi żurawi?

Możemy Ci pomóc.

OBSŁUGA OPERATORSKA

Kompleksowa obsługa

Do pracy żurawi potrzebni są operatorzy, hakowi i sygnaliści. Kogo Ci brakuje?

Twoje lub nasze żurawie

Nasi pracownicy mogą obsługiwać Twoje żurawie, jak również te wynajęte od nas.

Doświadczeni operatorzy

Doświadczeni pracownicy gwarantują bezpieczną i bezproblemową pracę.

Nasi pracownicy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia do pracy na Twojej budowie.

Gwarancja ciągłej pracy. W przypadku choroby operatora lub jego czasowej niedyspozycji wyślemy kolejnego pracownika.

Wybierając naszych operatorów zwiększasz bezpieczeństwo na terenie Twojej budowy.

Jesteś zainteresowany?

operatorzy też!

Operatorzy żurawi wieżowych

Operatorzy żurawi samojezdnych

Operatorzy wind budowlanych

Hakowi

Sygnaliści

Kilka słów o nas

SIĘGAMY najWYŻEJ

Firma Corleonis od ponad 23 lat działa na rynku żurawi wieżowych. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych.

Przedmiotem działalności naszej firmy oprócz żurawi wieżowych są również żurawie samojezdne, dźwigi budowlane (windy) oraz transport krajowy.

Aktualnie posiadamy:

 • 168 żurawi wieżowych rozmieszczonych na terenie Polski, UE i w krajach skandynawskich,
 • 6 żurawi samojezdnych w klasie od 80 do 250 ton,
 • 19 dźwigów budowlanych (windy),
 • 4 zestawy transportowe,
 • Kosze do transportu ludzi,
 • Wyposażenie dodatkowe: zawiesia, radiotelefony, rozdzielnie, trawersy - szeroki zakres osprzętu do wszystkich typów żurawi wieżowych i samojezdnych.

skontaktuj się z nami

Piotr Grzymała

Kierownik działu obsługi operatorskiej

Izabela Niewiadomska

Zastępca kierownika działu obsługi operatorskiej

Formularz kontaktowy

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez www.corleonis.pl, zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE L nr. 119, str.1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U 2002 nr 144 poz.1204 ze zm)

  Dane rejestrowe

  CORLEONIS S.A.

  Kazimierska 150
  84-230 Rumia

  b

  NIP: 588-215-80-64
  REGON: 220155011
  KRS: 0000957206
  BDO: 000491101

  Sekretariat

   

  Email do biura

  info@corleonis.pl

  Telefon kontaktowy

  +48 58 679 40 76

  Biuro Rumia
  ul. Kazimierska 150

  84-230 Rumia
  (dojazd od ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego)

  Biuro Warszawa

  ul. Odlewnicza 5
  03-231 Warszawa

  Obsługa operatorska

   

  Nasza firma świadczy PROFESJONALNE usługi obsługi operatorskiej żurawi wieżowych wszystkich typów na terenie kraju i UE. Każdy operator przed przystąpieniem do pracy przechodzi SZCZEGÓŁOWĄ WERYFIKACJĘ umiejętności oraz dodatkowe szkolenie stanowiskowe z obsługi żurawia oraz szkolenie BHP. Nasi operatorzy są gwarancją WYSOKIEJ JAKOŚCI PRACY oraz bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

  Bezpieczeństwo na budowie jest dla nas najważniejsze, dlatego klientom Corleonis oferujemy rozwiązania sprawdzone, gwarantujące wysoką jakość oraz profesjonalizm. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi operatorskiej żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i dźwigów budowlanych (wind), możemy zaproponować swoje usługi. Umiejętności naszego zespołu przed rozpoczęciem współpracy zostają poddane dokładnej weryfikacji. Liczne szkolenia i testy pomagają wyeliminować jakiekolwiek ryzyko niepowodzeń na placu budowy. Nie bez znaczenia pozostaje też zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków przez ekipę operatorów dźwigu wieżowego i innych, dzięki czemu mamy pewność, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie.

  Profesjonalna obsługa żurawia wieżowego

  Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno profesjonalny sprzęt, jak i fachowców, dzięki którym wszelkie działania na budowie będą przeprowadzane zgodnie z zasadami BHP. Możliwość skorzystania z usług profesjonalnej obsługi żurawia wieżowego to ułatwienie dla wielu inwestorów. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i najbardziej skomplikowanych realizacji. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy cenią rzetelność i uczciwość. Jesteśmy przekonani, że bogate wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowani operatorzy żurawi wieżowych spełnią Państwa oczekiwania co do współpracy z naszą firmą. Ofertę obsługi operatorskiej można skonsultować z naszymi doradcami.

  Profesjonalny operator żurawia samojezdnego

  W Corleonis doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bezpieczeństwo każdej budowy mogą zagwarantować dwie kwestie – najwyższej jakości sprzęt oraz odpowiedzialni, dobrze wykwalifikowani specjaliści. Decydując się na usługi naszej firmy, otrzymujesz jednocześnie gwarancję obsługi najlepszego, profesjonalnego operatora żurawia samojezdnego, który doskonale poradzi sobie z jego obsługą. Operator żurawia samojezdnego posiada szereg niezbędnych uprawnień pozwalających na kierowanie pojazdem. Przeszedł on wysokiej jakości szkolenia i kursy pozwalające mu prawidłowo manewrować maszyną. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko nieszczęśliwych wypadków na swojej budowie. Z racji, że operator żurawia wieżowego pracuje w wymagających warunkach, takich jak duże wysokości, i na co dzień napotyka szereg czynników generujących ryzyko wypadków, w naszym zespole zatrudnienie znajdują tylko doświadczone osoby, świadome podejmowanego przez siebie trudu. To bardzo ważne, aby profesjonalny operator żurawia wieżowego wiedział, jakie zagrożenia niesie za sobą obsługa żurawia i jego prowadzenie – dzięki temu dba on o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób. Dobry operator żurawia samojezdnego potrafi także kontrolować pracę maszyny i dokonywać drobnych napraw, podczas gdy maszynie przytrafi się usterka. Reaguje więc na bieżąco. Operator żurawia wieżowego pomoże Ci na placu budowy, na placach składowych np. drewna lub innych wysokogabarytowych produktów przemysłowych. Nie zwlekaj – nawiąż współpracę z najlepszymi pracownikami w branży.