Obsługa operatorska

Obsługa operatorska

 

Nasza firma świadczy PROFESJONALNE usługi obsługi operatorskiej żurawi wieżowych wszystkich typów na terenie kraju i UE. Każdy operator przed przystąpieniem do pracy przechodzi SZCZEGÓŁOWĄ WERYFIKACJĘ umiejętności oraz dodatkowe szkolenie stanowiskowe z obsługi żurawia oraz szkolenie BHP. Nasi operatorzy są gwarancją WYSOKIEJ JAKOŚCI PRACY oraz bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo na budowie jest dla nas najważniejsze, dlatego klientom Corleonis oferujemy rozwiązania sprawdzone, gwarantujące wysoką jakość oraz profesjonalizm. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi operatorskiej żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i dźwigów budowlanych (wind), możemy zaproponować swoje usługi. Umiejętności naszego zespołu przed rozpoczęciem współpracy zostają poddane dokładnej weryfikacji. Liczne szkolenia i testy pomagają wyeliminować jakiekolwiek ryzyko niepowodzeń na placu budowy. Nie bez znaczenia pozostaje też zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków przez ekipę operatorów dźwigu wieżowego i innych, dzięki czemu mamy pewność, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie.

Profesjonalna obsługa żurawia wieżowego

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno profesjonalny sprzęt, jak i fachowców, dzięki którym wszelkie działania na budowie będą przeprowadzane zgodnie z zasadami BHP. Możliwość skorzystania z usług profesjonalnej obsługi żurawia wieżowego to ułatwienie dla wielu inwestorów. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i najbardziej skomplikowanych realizacji. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy cenią rzetelność i uczciwość. Jesteśmy przekonani, że bogate wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowani operatorzy żurawi wieżowych spełnią Państwa oczekiwania co do współpracy z naszą firmą. Ofertę obsługi operatorskiej można skonsultować z naszymi doradcami.

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Kamila Olszak

Dział Obsługi Operatorskiej 

+48 58 679-40-76 w. 40

+48 667-406-080

k.olszak@corleonis.pl

Katarzyna Lenda-Krause

Dział Obsługi Operatorskiej

+48 515-284-050

k.lenda-krause@corleonis.pl