Serwis i części

do dźwigów i żurawi

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Serwis i części zamienne

Serwis żurawi w Corleonis – co oferujemy?

Serwis żurawi w naszym wykonaniu polega na świadczeniu takich usług jak m.in. bieżące naprawy i remonty żurawi na placu klienta bądź placu firmy Corleonis w Rumi lub Warszawie, resurs żurawi, wymiana oraz modernizacja sterowania, prace mechaniczne i konstrukcyjne. Zajmujemy się serwisem w zakresie napędów, sterowania, automatyki, czy też przekładni i silników żurawi. Do przeprowadzenia każdego serwisu żurawi podchodzimy z zachowaniem najwyższej staranności. Posiadanie odpowiednich kompetencji i doświadczenia powodują natomiast, że prace serwisowe w wykonaniu specjalistów Corleonis przebiegają bardzo sprawnie i za każdym razem przynoszą oczekiwane przez naszych Klientów rezultaty. Co istotne, mogą mieć oni pewność wykorzystywania podczas prac serwisowych podzespołów od sprawdzonych dostawców.

Części do dźwigów najwyższej jakości 

Wykorzystywane przez nas w trakcie serwisu części do żurawi gwarantują pożądaną trwałość, ponieważ pochodzą od najlepszych na rynku, sprawdzonych producentów. Montaż wspomnianych części do dźwigów pozwala wyposażonym w nie urządzeniom funkcjonować w prawidłowy sposób przez długi czas nawet przy wykonywaniu szczególnie wymagających prac. Jest to bardzo ważne, ponieważ wysokiej jakości podzespoły zapewniają bezpieczeństwo przede wszystkim ludziom przebywającym w pobliżu urządzenia, jak również usprawniają proces realizacji inwestycji. Prawidłowe wykonywanie konserwacji i zaplanowane naprawy pozwolą na bezstresowy, bezpieczny, kontrolowany proces realizacji zadania. Zachęcamy do powierzenia nam swoich żurawi wieżowych.

 

Firma CORLEONIS funkcjonuje na rynku już od kilkudziesięciu lat. W tym czasie nabyliśmy na tyle dużo doświadczenia i odpowiednie umiejętności do tego, by poradzić sobie z praktycznie każdego rodzaju problemem w funkcjonowaniu żurawi wieżowych. Poza nimi zajmujemy się także naprawą żurawi samojezdnych. Ponadto prowadzimy sprzedaż części do dźwigów towarowych (wind budowlanych), by także ich użytkownikom zapewnić łatwy dostęp do potrzebnych im artykułów. Polecamy więc własną ofertę, skorzystanie z której stanowi najpewniejszy sposób otrzymania profesjonalnego wsparcia w razie zauważenia jakichkolwiek problemów z działaniem danego urządzenia. Nasi specjaliści zawsze chętnie służą pomocą, a ich wsparcie techniczne okazuje się bardzo pomocne dla kolejnych Klientów CORLEONIS.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z serwisowaniem żurawi zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

 

Mariusz Krauze

+48 512 472 977

 serwis@corleonis.pl

Malwina Motyka

Koordynator ds. realizacji projektów

+48 502-855-521

m.motyka@corleonis.pl