SERWIS I CZĘŚCI

Twój sprzęt wymaga naprawy?
Wiemy jak Ci pomóc!

Naprawa

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu budowlanego

konserwacja

Regularna konserwacja sprzętu ograniczy awarie w przyszłości

sprzedaż części

Sprzedajemy części do napraw we własnym zakresie

Serwis żurawi

Ponad 23 lata doświadczenia w branży sprawiają, że jesteśmy przygotowani na każdy przypadek. Wybierz czy mamy zająć się naprawą kompleksowo, czy tylko kupisz od nas części.

 • Żurawie wieżowe
  Regularnie serwisujemy każdy z 168 naszych żurawi wieżowych. Twój też możemy naprawić.
 • Żurawie samojezdne
  Nasi serwisanci często pracują przy żurawiach zamojezdnych i świetnie znają te sprzęty.
 • Windy budowlane
  Posiadamy 19 własnych wind, które serwisujemy i skutecznie naprawiamy. Jeżeli masz problem ze swoim sprzętem, to świetnie trafiłeś.
energy

Napędy

Joystick

Sterowanie

Automatyka

Przekładnie

Silniki

Przeglądy

Nasi pracownicy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia do naprawy Twojego sprzętu.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów to gwarancja skutecznej, zgodnej z najwyższymi standardami naprawy.

Wybierając nasz serwis zwiększasz bezpieczeństwo na terenie Twojej budowy.

Kilka słów o nas

SIĘGAMY najWYŻEJ

Firma Corleonis od ponad 23 lat działa na rynku żurawi wieżowych. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych.

Przedmiotem działalności naszej firmy oprócz żurawi wieżowych są również żurawie samojezdne, dźwigi budowlane (windy) oraz transport krajowy.

Aktualnie posiadamy:

 • 168 żurawi wieżowych rozmieszczonych na terenie Polski, UE i w krajach skandynawskich,
 • 6 żurawi samojezdnych w klasie od 80 do 250 ton,
 • 19 dźwigów budowlanych (windy),
 • 3 zestawy transportowe,
 • Kosze do transportu ludzi,
 • Wyposażenie dodatkowe: zawiesia, radiotelefony, rozdzielnie, trawersy – szeroki zakres osprzętu do wszystkich typów żurawi wieżowych i samojezdnych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEREX na terenie Polski.

skontaktuj się z nami

Andrii Androniuk

Koordynator brygad serwisowych I montażowych

Malwina Motyka

Koordynator ds. realizacji projektów

Formularz kontaktowy

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez www.corleonis.pl, zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE L nr. 119, str.1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U 2002 nr 144 poz.1204 ze zm)

  Dane rejestrowe

  CORLEONIS S.A.

  Kazimierska 150
  84-230 Rumia

  b

  NIP: 588-215-80-64
  REGON: 220155011
  KRS: 0000957206
  BDO: 000491101

  Sekretariat

   

  Telefon kontaktowy

  +48 58 679 40 76

  Biuro Rumia
  ul. Kazimierska 150

  84-230 Rumia
  (dojazd od ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego)

  Biuro Warszawa

  ul. Odlewnicza 5
  03-231 Warszawa

  Serwis i części zamienne

  Serwis żurawi w Corleonis – co oferujemy?

  Serwis żurawi w naszym wykonaniu polega na świadczeniu takich usług jak m.in. bieżące naprawy i remonty żurawi na placu klienta bądź placu firmy Corleonis w Rumi lub Warszawie, resurs żurawi, wymiana oraz modernizacja sterowania, prace mechaniczne i konstrukcyjne. Zajmujemy się serwisem w zakresie napędów, sterowania, automatyki, czy też przekładni i silników żurawi. Do przeprowadzenia każdego serwisu żurawi podchodzimy z zachowaniem najwyższej staranności. Posiadanie odpowiednich kompetencji i doświadczenia powodują natomiast, że prace serwisowe w wykonaniu specjalistów Corleonis przebiegają bardzo sprawnie i za każdym razem przynoszą oczekiwane przez naszych Klientów rezultaty. Co istotne, mogą mieć oni pewność wykorzystywania podczas prac serwisowych podzespołów od sprawdzonych dostawców.

  Części do dźwigów najwyższej jakości 

  Wykorzystywane przez nas w trakcie serwisu części do żurawi gwarantują pożądaną trwałość, ponieważ pochodzą od najlepszych na rynku, sprawdzonych producentów. Montaż wspomnianych części do dźwigów pozwala wyposażonym w nie urządzeniom funkcjonować w prawidłowy sposób przez długi czas nawet przy wykonywaniu szczególnie wymagających prac. Jest to bardzo ważne, ponieważ wysokiej jakości podzespoły zapewniają bezpieczeństwo przede wszystkim ludziom przebywającym w pobliżu urządzenia, jak również usprawniają proces realizacji inwestycji. Prawidłowe wykonywanie konserwacji i zaplanowane naprawy pozwolą na bezstresowy, bezpieczny, kontrolowany proces realizacji zadania. Zachęcamy do powierzenia nam swoich żurawi wieżowych.

   

  Firma CORLEONIS funkcjonuje na rynku już od kilkudziesięciu lat. W tym czasie nabyliśmy na tyle dużo doświadczenia i odpowiednie umiejętności do tego, by poradzić sobie z praktycznie każdego rodzaju problemem w funkcjonowaniu żurawi wieżowych. Poza nimi zajmujemy się także naprawą żurawi samojezdnych. Ponadto prowadzimy sprzedaż części do dźwigów towarowych (wind budowlanych), by także ich użytkownikom zapewnić łatwy dostęp do potrzebnych im artykułów. Polecamy więc własną ofertę, skorzystanie z której stanowi najpewniejszy sposób otrzymania profesjonalnego wsparcia w razie zauważenia jakichkolwiek problemów z działaniem danego urządzenia. Nasi specjaliści zawsze chętnie służą pomocą, a ich wsparcie techniczne okazuje się bardzo pomocne dla kolejnych Klientów CORLEONIS.

  W przypadku dodatkowych pytań związanych z serwisowaniem żurawi zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!