Windy budowlane

Windy budowlane

Posiadamy 19 urządzeń, z których najstarsze zostało zakupione w 2019 roku.

Jako jedyni w Europie kontynentalnej mamy w ofercie duże, a jednocześnie szybkie windy towarowo-osobowe, które pokonują do 100m/min.

Dysponujemy windami klasy 650 II XL 27/29, których kabina jest w stanie pomieścić (i wwieźć) całe elementy fasady

Od 2014 roku jesteśmy dystrybutorem wind BUDOWLANYCH szwedzkiej firmy Alimak .

PROWADZIMY sprzedaż nowego i używanego sprzętu oraz części zamiennych.

Organizujemy SZKOLENIA dla konserwatorów i operatorów wind.

 

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy windy towarowo-osobowe budowlane o wysokim standardzie wykonania. Wielkość konstrukcji i szybkość wykorzystanych mechanizmów przekłada się na ich maksymalną efektywność. Pojemne windy są nieodłącznym elementem kompleksowego wyposażenia placu budowy. Realizując zlecenia mamy na uwadze bezpieczeństwo, skuteczność oraz intuicyjną obsługę dostępnych rozwiązań. Windy budowlane wykonane z trwałych i solidnych materiałów z pewnością umożliwią przemieszczanie się z całymi elementami fasady, znacząco usprawniając codzienne prace na budowie. Jako wieloletni dystrybutor wind szwedzkiej firmy Alimak realizujemy każde zlecenie z uwzględnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, oferując nowoczesne windy na wynajem i sprzedaż. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

 

windy towarowo-osobowe i budowlane – Kompleksowa obsługa

Zarówno windy towarowo-osobowe, jak i mechanizmy scalające konstrukcję wind budowlanych narażone są na szereg czynników niekorzystnych. Duże obciążenie, zanieczyszczenie oraz maksymalna eksploatacja przez cały okres prac budowlanych mogą doprowadzić do uszkodzeń poszczególnych elementów. Zajmujemy się więc nie tylko sprzedażą i wynajmem wind budowlanych, ale również oferujemy do nich części zamienne. Profesjonalny dobór niezbędnych mechanizmów pomoże utrzymać efektywność i wydajność wind na najwyższym poziomie. Pozostajemy również otwarci na szkolenia dla klientów prywatnych i firm. Organizacja wydarzeń rozszerzających kompetencje i doświadczenie zawodowe jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Realizując poszczególne etapy szkoleń dla konserwatorów i operatorów wind towarowo-osobowych poznajemy potrzeby klientów i dostrzegamy płaszczyzny, na których nieustannie możemy się rozwijać. Należy również dodać, że wszystkie nasze windy kabinowe zostały zakupione w 2019 oraz 2020 roku. Są to więc nowe i w pełni sprawne urządzenia. Z powodzeniem współpracujemy też z jednostkami państwowymi. Ofertę z zakresu wind na sprzedaż i wynajem możesz skonsultować z naszymi doradcami.

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Artur Machnik

Kierownik Działu Handlowego

+48 510-140-770

 a.machnik@corleonis.pl