Żurawie wieżowe

Wynajem
Sprzedaż
Serwis i części zamienne
Wynajem
Sprzedaż
Serwis i części zamienne

Żurawie wieżowe

Wynajem

Oferujemy do wynajmu żurawie wieżowe firmy:

TEREX, COMEDIL, LIEBHERR, PEINER, COMANSA, ZEPPELIN, KSD

Na Państwa życzenie wykonamy:

 • projekt i organizację budowy w transport pionowy;
 • montaż żurawia w uzgodnionej wersji;
 • obsługę logistyczną;

:

 • odbiór urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego;
 • demontaż żurawia;
 • najem żurawia wraz z obsługą operatorską w systemie
  jedno i wielozmianowym

Żurawie wieżowe – niezawodny sprzęt na wynajem

W Corleonis dbamy o to, aby oferować naszym klientom kompleksową ofertę w zakresie żurawi wieżowych. Zajmujemy się m.in. wykonywaniem projektów i organizacji budowy w oparciu o transport pionowy. Ponadto nasz zespół ma niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie montażu, obsługi logistycznej i demontażu żurawi. Wynajmujemy żurawie wieżowe znanych i cenionych producentów, które wyróżniają się satysfakcjonującymi parametrami technicznymi. Sprzęt TEREX, COMEDIL, LIEBHERR, PEINER, COMANSA, ZEPPELIN, KSD jest niezwykle zaawansowany oraz niezbędny w wielu sektorach gospodarki, biorąc udział w realizacji inwestycji o różnym poziomie zaawansowania.

Wynajem żurawi wieżowych z obsługą operatorską

Żurawie wieżowe na wynajem, które mamy do zaoferowania, dostępne są w wielu wariantach dostosowanych do charakteru danej inwestycji oraz indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dolnoobrotowe żurawie o udźwigu 3-5 ton z mechanizmem obrotowym zamontowanym na dole, które najlepiej sprawdzają się w mniej wymagających warunkach użytkowych o optymalnym zasięgu i doskonałej widoczności. Podczas pracy obraca się nie tylko wysięgnik, ale również wieża. Z kolei na wynajem żurawi wieżowych górnoobrotowych decydują się inwestorzy wymagający większego zakresu pracy i cięższego przeładunku. Udźwig 18< ton i obrót wysięgnika bez wieży umożliwia pracę w trudniejszych warunkach. Żurawie wieżowe górnoobrotowe dostępne są w wariantach o wysięgniku poziomym oraz wychylnym.

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Jacek Obrębski

Dyrektor ds. handlowych

+48 501-161-777

j.obrebski@corleonis.pl

Regiony działania

Polska, Skandynawia

Michał Rosik

Doradca Techniczno-Handlowy

Polska Centralna

+48 506-275-898

m.rosik@corleonis.pl

Regiony działania

Łódzkie
Wielkopolskie
Lubuskie
Dolnośląskie
Opolskie
Śląskie

Sebastian Bogucki

Doradca Techniczno-Handlowy

Polska Centralna

+48 519-018-801

s.bogucki@corleonis.pl

Regiony działania

Mazowieckie
Lubelskie
Świętokrzyskie

Maciej Śmietanka

Doradca Techniczno-Handlowy

Polska Północna

+48 667-507-080

m.smietanka@corleonis.pl

Regiony działania

Zachodnio-pomorskie
Pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Kujawsko-pomorskie

Dolnoobrotowe

Posiadamy żurawie dolnoobrotowe (szybkomontowalne) o wysięgnikach od 20 m do 42 m, ich konstrukcja ułatwia szybki i tani montaż w prostych lokalizacjach. Posiadamy specjalistyczne osie transpotrowe co pozwala zoptymalizować koszty montażu / demontażu.

Oferta w pdf

górnoobrotowe o wysięgniku poziomym

W naszej ofercie wynajmu posiadamy szeroki wybór żurawi górnoobrotowych przystosowanych do pracy w każdych warunkach i mających swoje zastosowania m.in. w przemyśle, budownictwie itd. Dzięki swojej budowie żurawie górnoobrotowe można zmontować w dowolnej konfiguracji wysięgu i wysokości. Konstrukcja żurawia umożliwia rozstawienie go jako: wolnostojący, kotwiony do budynku (przy wysokich żurawiach), w szybach windowych i innych trudnodostępnych miejscach.

Karta katalogowa

górnoobrotowe o wysięgniku wychylnym

Rozbudowując naszą ofertę,  od roku 2015 jesteśmy w posiadaniu żurawi o wysięgniku wychylnym, żurawie te mają zastosowanie m.in. w przemyśle oraz budownictwie wysokościowym.

Oferta w pdf

Żurawie wieżowe

Sprzedaż

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Jacek Obrębski

Dyrektor ds. Handlowych

+48 501-161-777

j.obrebski@corleonis.pl

Nasza oferta

Żurawie wieżowe

Serwis i części zamienne

Oferujemy do sprzedaży części zamienne do różnych typów żurawi 

 • Napędy, sterowanie, automatyka,
 • Specjalistyczne liny stalowe,
 • Przekładnie, silniki, hamulce.

Współpracujemy z wiodącymi producentami podzespołów do większości typów i marek żurawi wieżowych. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem ludzi, którzy zbierając przez lata doświadczenie są w stanie usunąć nawet bardzo skomplikowane usterki na żurawiach z każdym rodzajem sterowania: od wczesnych układów Leonarda, poprzez klasyczne napędy biegowe, do najnowocześniejszych systemów sterowanych przetwornicami częstotliwości.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Serwis żurawi w Corleonis – co oferujemy?

Serwis żurawi w naszym wykonaniu polega na świadczeniu takich usług jak m.in. bieżące naprawy i remonty żurawi na placu klienta bądź placu firmy Corleonis w Rumi lub Warszawie, resurs żurawi, wymiana oraz modernizacja sterowania, prace mechaniczne i konstrukcyjne. Zajmujemy się serwisem w zakresie napędów, sterowania, automatyki, czy też przekładni i silników żurawi. Do przeprowadzenia każdego serwisu żurawi podchodzimy z zachowaniem najwyższej staranności. Posiadanie odpowiednich kompetencji i doświadczenia powodują natomiast, że prace serwisowe w wykonaniu specjalistów Corleonis przebiegają bardzo sprawnie i za każdym razem przynoszą oczekiwane przez naszych Klientów rezultaty. Co istotne, mogą mieć oni pewność wykorzystywania podczas prac serwisowych podzespołów od sprawdzonych dostawców.

Części do dźwigów najwyższej jakości

Wykorzystywane przez nas w trakcie serwisu części do żurawi gwarantują pożądaną trwałość, ponieważ pochodzą od najlepszych na rynku, sprawdzonych producentów. Montaż wspomnianych części do dźwigów pozwala wyposażonym w nie urządzeniom funkcjonować w prawidłowy sposób przez długi czas nawet przy wykonywaniu szczególnie wymagających prac. Jest to bardzo ważne, ponieważ wysokiej jakości podzespoły zapewniają bezpieczeństwo przede wszystkim ludziom przebywającym w pobliżu urządzenia, jak również usprawniają proces realizacji inwestycji. Prawidłowe wykonywanie konserwacji i zaplanowane naprawy pozwolą na bezstresowy, bezpieczny, kontrolowany proces realizacji zadania. Zachęcamy do powierzenia nam swoich żurawi wieżowych.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z serwisowaniem żurawi zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skonsultuj ofertę z naszym doradcą:

Mariusz Krauze

Kierownik ds. Serwisu

+48 512-474-519

m.krauze@corleonis.pl

Malwina Motyka

Koordynator ds. realizacji projektów

+48 502-855-521

m.motyka@corleonis.pl