Interesuje Cię praca jako przedstawiciel handlowy?

ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ

Podstawa + premia

Możesz liczyć na podstawę płatną każdego miesiąca i premię w zależności od podpisanych kontraktów.

Samochód, telefon i komputer

Otrzymasz od nas wszystko co potrzebne do pracy.

Opieka medyczna

Zdrowie naszych pracowników to kluczowa kwestia, dlatego pracując w Corleonis otrzymasz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Kilka słów o nas

SIĘGAMY najWYŻEJ

Firma Corleonis od ponad 23 lat działa na rynku żurawi wieżowych. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych.

Przedmiotem działalności naszej firmy oprócz żurawi wieżowych są również żurawie samojezdne, dźwigi budowlane (windy) oraz transport krajowy.

Aktualnie posiadamy:

  • 168 żurawi wieżowych rozmieszczonych na terenie Polski, UE i w krajach skandynawskich,
  • 6 żurawi samojezdnych w klasie od 80 do 250 ton,
  • 19 dźwigów budowlanych (windy),
  • 3 zestawy transportowe,
  • Kosze do transportu ludzi,
  • Wyposażenie dodatkowe: zawiesia, radiotelefony, rozdzielnie, trawersy - szeroki zakres osprzętu do wszystkich typów żurawi wieżowych i samojezdnych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEREX na terenie Polski.

Zostań przedstawicielem techniczno – handlowym prężnie rozwijającej się firmy.

Wymagania

Prawo jazdy B

Na pewno będziesz sporo podróżować samochodem.

Łatwość w budowaniu relacji

Pewność siebie, zaangażowanie i komunikatywność to cechy, które powinien posiadać idealny przedstawiciel.

Doświadczenie w handlu

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży – musisz się nim z nami podzielić!

Kreatywność, samodzielność

Jest to samodzielne stanowisko pracy, głównie polega na spotkaniach z kierownikami budów i firmami budowlanymi.

Orientacja na osiąganie wyników sprzedażowych

Dobre wyniki sprzedażowe to wysokie premie i owocna współpraca, czyli korzyść dla obu stron. 🙂

Oferujemy

Samochód służbowy

Praca przedstawiciela to częste spotkania biznesowe, samochód na pewno Ci się przyda.

Telefon i komputer

Podstawowe narzędzia przedstawiciela – must have.

Prywatna opieka medyczna

Nasi pracownicy mogą liczyć na prywatną i profesjonalną opiekę lekarską.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie zależy Twojego zaangażowania. Zostaw nam do siebie kontakt i rozmawiając ustalimy stawki.

Obowiązki

Obsługa klientów firmy

Rozwijanie relacji i bieżące doradztwo

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Umawianie spotkań, wizyty na budowach i pozyskiwanie kontaktów to czynności na których powinien się skupić nasz przedstawiciel.

Monitorowanie rynku

Zdobywanie informacji o nowych budowach i możliwościach sprzedażowych

Wygląda interesująco?

Zostaw swoje dane kontaktowe i zostań przedstawicielem handlowym.

Dane rejestrowe

CORLEONIS S.A.

Kazimierska 150
84-230 Rumia

b

NIP: 588-215-80-64
REGON: 220155011
KRS: 0000957206
BDO: 000491101

DZIAŁ rekrutacji